BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Sport

Vlerësimi/ Bellingham shkëlqeu, Sauthgejt i thur elozhe

Vlerësimi/ Bellingham shkëlqeu, Sauthgejt i thur elozhe

Jude Bellingham bëri një tjetër paraqitje mbresëlënëse në Botëror, duke ndihmuar që Anglia të shkonte në çerekfinale. Në pjesën e parë, ai asistoi për Jordan Henderson, si dhe ishte udhëheqës i kundërsulmit që dërgoi të goli i dytë i Herri Kejn në kohën shtesë. “Mendoj që më së shumti ka të bëjë mentaliteti i tij i madh, që është kryesor. Natyrisht, ne kemi punuar shumë këto vite me lojtarë të rinj dhe futbollistë të rinj në zhvillim. Gjëja që e bën dallimin këtu është mendësia e tij, dëshira, dëshira për të mësuar dhe për t’u përmirësuar. Ai i ka të gjitha këto. Mendoj që me të, Filin dhe Bukajon sonte, ishte momenti i duhur për ta dhe ata e treguan në fushë këtë. Duhet të shtoj, edhe me Hendon po ashtu për shkak se këta dy jashtë posedimit na futen ne në lojë. Mendoj se ndikimi i Hendos i ka lejuar Jude që të këtë liri më shumë dhe ta tregoj potencialin e tij”, tha ai.