Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vllaznia-Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave

Postuar: 19/02/2018 - 19:11

Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës nisi me 1 minutë heshtje, sfidën që po zhvillohet në Shkodër.

Klubi shkodran, kishte kërkuar në FSHF, që para nisjes së sfidës, të respektoheshin viktimat që humbën jetën në aksidentin e rëndë, të ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë, ku humbën jetën 3 persona, dhe 2 të tjerë ishin të plagosur rëndë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/03/2018 - 22:51

FIFA ka sinjalizuar që në Botërorin Rusi 2018 do të përdoret Video Asistan Referee, sistemi-video që ndihmon arbitrat për të gabuar sa më pak në vendimet që marrin.

Postuar: 16/03/2018 - 22:14

Janik Karrasko dhe Nikolas Gaitan u transferuan së bashku për në ekipin kinez të Dalian Yifangut.

Postuar: 16/03/2018 - 13:26

Është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për fazën çerekfinale të “Europa League”. Lazio e Strakoshës ka peshkuar kundërshtarin më të lehtë në letër.

Postuar: 16/03/2018 - 12:19

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i turit çerekfinal të Champions League.

Këto janë përballjet

Barcelona- Roma

Sevilja- Bajern

Postuar: 16/03/2018 - 08:15

Lacio u tregua e mrekullueshme mbrëmjen e djeshme, duke mundur brenda në Kiev Dinamon ukrainase me rezultatin 2-0 dhe duke siguruar kalimin në çerekfinale të Europa League.

Postuar: 16/03/2018 - 08:06

Vllaznia rrezikon rënien nga kategoria dhe megjithëse rezultatet e javëve të fundit kanë qenë premtuese e në ngjitje të vazhdueshme, ajo sërish nuk e ka kaluar rrezikun e madh t

Postuar: 16/03/2018 - 08:04

Trajneri i Kombëtares tonë, Kristian Panuçi, ka surprizuar për herë të dytë brenda pak ditësh.