Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ylli" Barcelonës godet me shishe një person, por e pëson keq

Postuar: 18/10/2018 - 08:43

Arturo Vidal e ka të pamundur të qëndrojë larg telasheve.

Në Gjermani, është mbajtur një gjyq për mesfushorin e Barcelonës dhe në mungesë të tij, është marrë një vendim në mungesë.

Kiliani ka marrë një gjobë të majme që kap vlerën e 800 mijë eurove.

Shkak për këtë, është bërë një sherr që ka ndodhur vitin e kaluar në një klub nate në Mynih, ku Vidal ishte përfshirë duke goditur një person me shishen e Vodkas.

Prokuroria ka marrë të gjitha provat dhe ditën e djeshme është dhënë vendimi në mungesë, duke qenë se Vidal është i grumbulluar me kombëtaren e tij.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:53

Tifozët skocezë të cilët kanë nisur të vijnë në Tiranë që prej të mërkurës për ndeshjen e të shtunës  mes dy kombëtareve, përveç paraqitjes së tyre sportive gjithashtu do të dhurojnë 5 mijë paund për fëmijët me

Postuar: 15/11/2018 - 19:08

Ish-ylli i skuadrës së Barcelonës, Alex Song tregoi së fundmi për tmerrin që kaloi te skuadra rus

Postuar: 15/11/2018 - 11:00

Ditën e djeshme qarkulloi në të gjitha mediat se duart e mafias italiane janë në tregun e basteve

Postuar: 15/11/2018 - 08:59

Granit Xhaka është një ndër futbollistët me origjinë shqiptare, që kanë shkëlqyer në arenën ndërk

Postuar: 15/11/2018 - 07:20

Rivaliteti midis Hoze Murinjos dhe Pep Guardiolës dihet.

Postuar: 15/11/2018 - 07:18

Qeveria mori dje vendim për kriteret, mënyrën e shpërblimit dhe përfitimin e trajtimit për përgat

Postuar: 15/11/2018 - 07:16

Shqipëria do të luajë mbrëmjen e së shtunës në stadiumin “Loro Boriçi” ndaj Skocisë,