BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Sport

Ylli i futbollit përjeton momente tmerri, sulmohet nga hajdutët e armatosur

Ylli i futbollit përjeton momente tmerri, sulmohet nga hajdutët e

Futbollisti i njohur Felipe Melo ka përjetuar momente tmerri së bashku me familjen e tij, pasi u ndalua dhe u sulmua nga disa hajdutë të armatosur teksa largohej nga Rio de Janeiro pas fitore 4-0 në Maracana kundër Corinthians. Grabitësit bllokuan Mercedesin e ish-lojtarit të Interit dhe Juventusit në Avendia Brasil.

Felipe Melo ndodhej në makinë me gruan, dy fëmijët e tij dhe një shokun e tij, ndërkohë që grabitësit i kanë zbritur duke i marrë makinën dhe të gjitha sendet personale.

Fatmirësisht, të gjithë protagonistët e historisë së frikshme janë mirë, të tronditur por kanë arritur të dalin shëndoshë e mirë falë ndihmës së një çifti të pranishëm në vendin e ngjarjes.

Ylli i futbollit përjeton momente tmerri, sulmohet nga hajdutët e