BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Sport

Ylli i Juventus del pozitiv me koronavirus

Ylli i Juventus del pozitiv me koronavirus

Rastet e reja me koronavirus nuk kanë të ndalur në Serie A. Tashmë edhe qendërmbrojtësi i Juventusit, Matthijd de Ligt ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Këtë e ka konfirmuar vet klubi italian përmes një komunikate për media.

Futbollisti holandez tashmë është vendosur në izolim.

Juventusi është ekipi më i prekur me rastet e reja të koronavirusit në Itali, por ende nuk ka asgjë rreth pezullimit apo jo të ndeshjeve të tyre.