BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Sport

Zarf me plumb për Antonio Conten, policia merr vendimin e menjëhershëm për trainerin e Interit

Zarf me plumb për Antonio Conten, policia merr vendimin e

Një letër anonime që përmbante kërcënime dhe një plumb iu dorëzua ditët e fundit trajnerit të Interit, Antonio Conte. Lajmi u raportua këtë mëngjes nga 'Corriere Milano'. 

Tekniku i Interit njoftoi policinë duke paraqitur një ankesë kundër personave të panjohur.

Pë denoncimin është hapur tashmë një hetim kurse letra do t’i nënshtrohet analizave shkencore.

Policia gjithashtu vendosir që të organizohet edhe mbikëqyrje nga ana e karabinierëve në rezidencën e Conte-s, si dhe në selinë e klubit të Interit.