BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

Zbardhen detaje të reja nga incidenti me parashutë gjatë ndeshjes Francë- Gjermani, lëndohen rëndë dy persona. Ja çfarë i ndodhi trajnerit të njohur

Zbardhen detaje të reja nga incidenti me parashutë gjatë ndeshjes

Të paktën 2 persona u dërguan në spital me plagë të lehta në kokë pasi një aktivist i Greenpeace hyri në ambientet e Allianz Arena në prag të nisjes së ndeshjes mes Francës dhe Gjermanisë, e vlefshme për kampionatin europian të futbollit.

Aktivisti hodhi në fushë një top ku kishte një parullë kundër një prej sponsorëve të kompeticionit, por papritmas humbi kontrollin e parashutës nga kamerat “spider” dhe u ul me vështirësi në fushë.

Zbardhen detaje të reja nga incidenti me parashutë gjatë ndeshjes

Zbardhen detaje të reja nga incidenti me parashutë gjatë ndeshjes

Gjatë uljes, disa pjesë të helikës shtytëse ranë mbi spektatorët duke lënduar dy prej tyre. Madje dhe trajneri francez Deschamps shpëtoi për mrekulli nga një copë metalike.

Zbardhen detaje të reja nga incidenti me parashutë gjatë ndeshjes