BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Sport

Zëvendës-trajneri i Egnatias: Pjesë e parë e mirë, rezultati mund të ishte shumë i thellë

Zëvendës-trajneri i Egnatias: Pjesë e parë e mirë,

Zëvendës-trajneri i Egnatias, Julian Brahja analizoi fitoren 4-3 ndaj Erzenit.

“Për ne ishte një pjesë e parë e mirë, i shënuam golat shpejt. Jemi të kënaqur për fitoren. Pjesë e dytë jo e mirë me kundërshtarin që shënoi 3 gola. Më vjen keq për golat e pësuar pasi mund të kishim një fitore më të sigurtë për ne. Ekipi jonë dominoi, përjashtoj disa minuta në pjesën e dytë.

I tërhoqëm vëmendjen Fernandos dhe Zejnullait që shkëmbenin pozicionet. Duke parë edhe kundërshtarin, ndonjëherë lojtarët kërkojnë të avancojnë për të shënuar gol. Kjo pjesë e dytë është një mësim për ne. Do të ishte fatale për ne nëse do barazoheshim. Duke parë rastet e pastra duhet të shkonte loja 7-1, por kur nuk shënon edhe kundërshtari merr zemër. Ky ishte fati” – Tha ai.