BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Shqipëri-Kazakistan

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Shqipëri-Kazakistan

Ndeshja e Nations League mes Shqipërisë dhe Kazakistanit ka marrë drejtimin në favor të kuqezinjve me një gol të Sokol Cikalleshit në minutën e 16 të ndeshjes.

Sulmuesi ka përfituar brenda zonës nga një krosim i Memushajt, duke goditur saktë me kokë.