BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Sport

Zhgënjeu në sezonin e tij të parë, Milani duhet të vendosë për të ardhmen e talentit belg

Zhgënjeu në sezonin e tij të parë, Milani duhet të

Milani investoi mbi 30 milionë euro në Charles De Ketelaere verën e kaluar, por talenti belg ka zhgënjyer në sezonin e tij debutues, duke vendosur në pikëpyetje vendin e tij në skuadër.

22-vjeçari nuk është dukur i njëjti lojtar që shkëlqeu me Club Brugge sezonin e kaluar, teksa tashmë numëron një asist në 1441 minuta lojë në 38 paraqitje. Ai ka luajtur titullar në vetëm nëntë ndeshje në Serie A dhe është lënë në stol për pesë ndeshjet e fundit radhazi në Champions League.

Paolo Maldini diskutoi për De Ketelaere pas eliminimit të Milanit nga Liga e Kampionëve, duke theksuar se futbollisti ishte opsioni më i mirë pas dështimit për Dybalan. Kuqezinjtë do të bëjnë disa ndryshime në verë, me merkaton në hyrje dhe në dalje që pritet të jetë “zjarr”.