BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Sport

Zyrtare/ Konfirmohet futbollisti i parë i prekur nga koronavirusi në Gjermani (EMRI)

Zyrtare/ Konfirmohet futbollisti i parë i prekur nga koronavirusi në

Timo Hübers, mbrojtësi i qendrës i skuadrës së Hanoverit, është futbollisti i parë i prekur nga koronavirusi në Gjermani.

Lajmi është konfirmuar nga mediat gjermane, të cilat bëjnë të ditur se 23-vjeçari ndodhet aktualisht në karantinë, në shtëpi. Ndërkohë, e gjithë skuadra e Hanoverit dhe stafi i ekipit do të kryejnë testin për koronavirus.

Deri tani, në Gjermani janë konfirmuar mbi 1600 të prekur, nga të cilët 3 persona kanë ndërruar jetë.

Zyrtare/ Konfirmohet futbollisti i parë i prekur nga koronavirusi në