BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Sport

Zyrtare: Skënder Gega, trajneri i ri i Kukësit

Zyrtare: Skënder Gega, trajneri i ri i Kukësit

Pas shkarkimit të Orges Shehit nga detyra, Skënder Gega do të jetë trajneri i ri që do të marrë në drejtim ekipin e Kukësit.

Njoftimi i Kukësit:

“Kukësi njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin. Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00. Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”