BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Sport

ZYRTARE! Zbulohet e ardhmja e Lionel Messi-t, a do të largohet nga Barcelona?

ZYRTARE! Zbulohet e ardhmja e Lionel Messi-t, a do të largohet nga

Tashmë zyrtare! Lionel Messi ka arritur një marrëveshje me Barcelonën, ku mungon vetëm firma e tij te një kontratë 2-vjeçare në “Camp Nou”. E ardhmja e argjentinasit ka qenë në dyshim, me kontratën aktuale që mbaron në fund të këtij muaji, por “blaugranasit” mund të marrin frymë lirisht tashmë.

Pasi tentoi të largohej nga Barça në fillim të sezonit 2020/21 për shkak të marrëdhënies që kishte me ish-presidentin Josep Maria Bartomeu, Messi duket se ka gjetur qetësinë që prej ardhjes së Joan Laporta si president.