Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zyrtari i Zvicrës jep dorëheqjen për shkak të “përplasjes” me lojtarët shqiptar

Postuar: 10/08/2018 - 17:39

Duket se Shqiptarët nuk i duan më në Zvicër. Ka qenë trajneri Petkoviç ai i cili sipas arsyeve të tij ka larguar nga kombëtarja zvicerane lojtarin me origjinë shqiptare, Valon Behramit.

Ndërkohë para disa javësh është thënë edhe një deklaratë që të largohen nga kombëtarja lojtarët me dy pasaporta nga Aleks Misher i cili sot ka dhënë dorëheqjen dhe mendohet se shkak për këtë është përplasja e tij me këta lojtarë, përfshirë edhe ata shqiptarë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 22:33

Wanda Nara, bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Icardit di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.
 

Postuar: 18/01/2019 - 21:39

Sokol Cikalleshi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën te skuadra e tij e re, Akhisar.

Postuar: 18/01/2019 - 20:42

Gonzalo Higuain mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Chelseat, ndërsa mungon vetëm prezant

Postuar: 18/01/2019 - 18:57

Në këto momente është duke u hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë.

Postuar: 18/01/2019 - 16:41

Diego Armando Maradona po kalon njëkohësisht dy momente të vështira kohët e fundit.

Postuar: 18/01/2019 - 16:23

Vera e vitit 2019 mund të sjellë shumë lëvizje te Reali i Madridit.
 

Postuar: 18/01/2019 - 10:58

Ekipi i madh anglez ka parakaluar Real Madridin si skuadra më e shtrenjtë në futbollin botëror.