Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëhuni gati të “kërdiseni” nga lekët, zbuloni çfarë pritet të ndodhë me telefonat Samsung Galaxy

Postuar: 17/04/2019 - 09:31

 Ata që merren me parashikimet e “prurjeve” të Samsung thonë që kompania koreno-jugore mund të sjellë më shumë se një model të ri.

Sipas raportit të fundit të SamMobile, seria e re Galaxy Note 10 do të përbëhet nga dy versione kryesore me numrat e modelit SM-N970 dhe SM-N975.

Veç këtyre dy modeleve, pritet që Samsung të sjellë edhe dy versione 5G të Galaxy Note 10, SM-N971 dhe SM-N976.

Gjithsesi mbetet ende e paqartë se sa të ndryshëm do të jenë dy modelet 5G nga dy të tjerët.

Sipas kompanisë, dallimi kyç do të jetë shpejtësia e të dhënave 5G në tregjet e zgjedhura. Çmimi gjithashtu pritet të jetë akoma më i kripur se tek modelet Galaxy S10.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 20:41

Rrjeti më i madh i komunikimit social Facebook ka njoftuar sot se ka fshirë mbi 3 miliardë llogari nga serveri, dy herë më shumë se gjashtë muajt e mëparshëm.

Postuar: 21/05/2019 - 22:48

Whatsapp është i mbushur me mashtrime të fshehta, përfshirë njërin që ju lejon të lexoni mesazhet

Postuar: 20/05/2019 - 13:48

Pas vendimit që mori motori i kërkimit Google për ndërprerjen e lidhjeve me Huawei-in vijnë të tj

Postuar: 20/05/2019 - 12:54

Pas kufizimeve të imponuara nga qeveria amerikane: Prodhuesi kinez do të jetë në gjendje të përdo

Postuar: 15/05/2019 - 16:19

Nga sot Facebook do të kufizojë transmetimet live për ata që dhunojnë disa rregulla sociale, përf

Postuar: 15/05/2019 - 09:28

Dy muaj pas një sulmi në një xhami në Zelandën e Re, që u transmetua drejtpërdrejt nga agresori n