BREAKING NEWS

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti për shkarkimin e presidentit shkon për votim në seancë plenare, ja detajet

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti
x

Tech

Bie rrjeti social më i madh në botë? Çfarë po ndodh me Facebook?

Bie rrjeti social më i madh në botë? Çfarë po ndodh

Facebook tashmë prej minutash nuk mund të përdoret nga përdoruesit në të gjithë botën. Qytetarët kanë zgjedhur të shkruajnë në tëitter me hashtagun #facebookdoën për të kuptuar se në gjithë botën ndodh i njëjti problem.

Duket se faqja kryesore e Facebook, neësfeed nuk rifreskohet dhe ky është problemi kryesor  por epik është komenti i një përdoruesi i cili shkruan në tëitter ”Ndoshta është koha të  bejmë një pushim.”