BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Tech

"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryeministri Rama, nxjerr fotot dhe bën paralajmërimin e fortë

"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryeministri Rama,

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të subjekteve që janë mbyllur si pasojë e fshehjes së të ardhurave.

Në një shëmin në facebook Rama thekson se do të ketë zero tolerancë për ata që cenojnë konkurencën, konsumatorin dhe shtetin.

Rama shkruan:

“#STOPINFORMALITETIT

Velipojë, Shëngjin, Orikum, Sarandë... Kush nuk respekton ligjin e paguan shumëfish përfitimin e paligjshëm!

#ZeroTolerancë për abuzuesit”