BREAKING NEWS

“Sot jam i detyruar t’ju jap këtë video rrëqethëse”, kryeministri Rama ngre ‘alarmin e kuq’ dhe lëshon paralajmërimin e rëndë: Kemi hyrë në zonën e zjarrit! Kujdes mbani larg fëmijët nga këto pamje!

“Sot jam i detyruar t’ju jap këtë video
x

Tech

Instagram vjen me risi të tjera, ja çfarë mund të bëni tani me fotografitë