Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryemadhi lëshon 'bombën', tregon se me çfarë po e kërcënon Saimir Tahiri Ramën

Postuar: 06/03/2019 - 23:26

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”.
 
Kryemadhi deklaroi se ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri posedon një video ku kryeministri drekon me trafikantë.
 
Sipas Kryemadhit, Tahiri me videon e cila ndodhet në zyrat e ambasadës kërcënon kryeministrin.
 
“Saimir Tahiri ka video të Edi Ramës ku drekon me trafikantë dhe më këtë material e kërcënon atë. Video është në zyrat e ambasadës italiane“-deklaroi kryemadhi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/06/2019 - 21:53

Rrjeti Facebook ka njoftuar ndryshimin e rregullave sesi komentet publike renditen në faqe, duke thënë se do të rendisë opinionet për të shfaqur atë që rrjeti beson se është “përmbajtje më kuptimplotë”.

Postuar: 04/06/2019 - 07:32

 Gjigantët amerikanë të internetit “Google”, “Facebook” dhe “A

Postuar: 03/06/2019 - 16:19

Për pothuajse 20 vjet, aplikacioni iTunes ka qenë qendra e strategjisë së Apple, që përmban muz

Postuar: 31/05/2019 - 16:57

Edhe në atmosferën e planetit Mars ekziston një lëvizje e madhe e reve.

Postuar: 30/05/2019 - 09:01

Një investigim në telefonat iPhone zbuloi se më shumë se 5400 aplikacione dërgojnë të dhëna të pë

Postuar: 25/05/2019 - 11:05

Shumë shpesh mund t’ju ndodhë që ta karikoni celularin në vende publike ku ofrohen “s

Postuar: 24/05/2019 - 10:16

Të gjitha videot më të gjata se 60 sekonda, prej një viti tashmë, postohen kryesisht në IGTV.