Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk do ta besoni sa dollarë kushtojnë kufjet e markës “Louis Vuitton”

Postuar: 18/01/2019 - 13:07

 Louis Vuitton ka paralajmëruar se do të sjellë markën e saj luksoze në tregun e kufjeve. Shtëpia franceze e modës do të bashkëpunojë me kompaninë amerikane “Master & Dynamic” për të krijuar kufjet e para Louis Vuitton.

“Louis Vuitton Horizon Earphones” do të shiten në katër ngjyra të ndryshme dhe kushtojnë 995 dollarë. Janë të ngjashme me modelet ekzistuese të Master & Dynamics “MW07”, të cilat kanë jetëgjatësi baterie prej 3.5 orësh. “MW07” kushtojnë 299 dollarë.

Ndryshimi mes kufjeve “MW07” dhe atyre “Louis Vuitton Horizon Earphones” është kasa e tyre.  Mjafton marka LV dhe kufjet kushtojnë 700 dollarë më shumë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/02/2019 - 19:17

NASA po përshpejton planet për të rikthyer amerikanët në hënë, pro kësaj here agjencia hapësinore thotë se do të rrinë aty.
 

Postuar: 16/02/2019 - 15:28

Kompania amerikane “Google” ka zbuluar në hartat e saj vendin ku ndodhet sistemet r

Postuar: 11/02/2019 - 19:15

Kompania ‘Mars One Ventures’ e cila pretendonte se do të dërgonte qindra njerëz për

Postuar: 07/02/2019 - 15:48

Zyra Federale e Konkurrencës në Gjermani njoftoi këtë të enjte se do të imponohen kufizime të r

Postuar: 06/02/2019 - 17:56

Përtej reklamave të kompanive për avantazhet që do tw sjelle rrjeti super i shpejtë ‘5g&r

Postuar: 05/02/2019 - 18:19

 Më në fund edhe Messenger, aplikacioni i Facebook sjell mundësinë për të fshirë një mesazh

Postuar: 04/02/2019 - 13:29

 WhatsApp në iOS, së shpejti, do të mbrohet me siguri biometrike.