BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Tech

Prezantohet “Bisha”, makina luksoze më e fuqishme e prodhuar ndonjëherë, zbuloni shifrën marramendëse

Prezantohet “Bisha”, makina luksoze më e fuqishme e prodhuar

“Aston Martin” ka zbuluar makinën e saj më të fuqishme të prodhuar ndonjëherë. I quajtur “DBS 770 Ultimate”, është versioni i fundit i turneut të tij të madh me një motor V12, i cili është prodhuar enkas me rastin e ditëlindjes së 110-të të markës britanike.

Me 759 kuaj/fuqi nga një motor 5.2-litërsh benzine me turbo të dyfishtë, ai mund të arrijë një shpejtësi deri në 211 mph. Vetëm 499 të tilla do të ndërtohen nga ky model dhe secila kushton mbi 300,000 £.
499 klientët që kanë tashmë emrat e tyre të shënuar në makinat e disponueshme, mund ta çojnë çmimin e këtyre automjeteve edhe më lartë nëse duan të bëjnë personalizime shtesë të disponueshme përmes divizionit “Q” të “Aston Martin”.
Kjo varion nga çdo gjë, duke përfshirë paketat grafike të personalizuara, ngjyrat unike të rrotave dhe veshjet e lëkurës.

Por mesa duket ky nuk do të jetë modeli i vetëm i lansuar nga “Aston Martin” këtë vit, pasi sipas përfaqësuesve të markës luksoze, pritet që një tjetër model po kaq i fuqishëm të prezantohet në vijim.