Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama tha se pastroi baltën që hodhi opozita, Bylykbashi tregon prapaskenat e vizitës në Itali

Postuar: 07/03/2019 - 22:35

Ish deputeti i PD Oerd Bylykbashi ka komentuar intervistat e Ramës për mediat italiane si dhe interesin e mediave të huaja për situatën politike në Shqipëri.

Ai tha:

"Ishte një ofensivë e Ramës 24 orëshe për të pastruar imazhin e tij. Sot bandat janë nëpër institucione sepse përfitojnë paratë publike dhe u duket vetja interesantë me termin oligarkë. Në thelbin e kësaj është Edi Rama me imazhin e  tij të shëmtuar. Gazetaret e huaj kanë drogën dhe rrjetet kriminale të cilët kryejnë veprimtaritë kriminale dhe kthehen në Shqipëri dhe riciklojnë paratë e krimit. Shqipëria është në listën e zezë të vendeve ku riciklohet paraja e zezë. Mediat e huaja kanë hallin e vendeve të tyre. Rama ekspozon më shumë problemin që ka krijuar vetë në Shqipëri." 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 12:28

Agjencia e taksave në Bullgari ka rënë pre e një sulmi kibernetik i cili ka vjedhur të dhënat e thuajse çdo shtetasi të rritur bullgar.

Postuar: 16/07/2019 - 18:13

 Rrjeti social “Facebook” është gjobitur tashmë me një gjobë që ka vlerën e prej

Postuar: 16/07/2019 - 17:09

I ftuar në studion e Top Talk, kreu i PDK, Nard Ndoka foli për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184, d

Postuar: 13/07/2019 - 08:51

Rregullatorët amerikanë kanë miratuar një gjobë rekord prej 5 miliardë dollarësh  ndaj

Postuar: 10/07/2019 - 08:33

Prej disa kohësh Instagrami ka marrë stafetën si rrjeti social më i përdorur në të gjithë botën.

Postuar: 04/07/2019 - 19:54

 Ditën e djeshme Instagram dhe Facebook u goditën nga një defekt teknik që zbuloi mënyrën se

Postuar: 03/07/2019 - 16:38

 Është një nga aplikacionet më të njohura të mediave sociale në botë, por duket se Instagram