BREAKING NEWS

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec
x

Tech

Rastet abuzive, ‘Facebook’ merr masa urgjente për profilet e rreme