Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

WhatsApp sjell lajmin e mirë për mesazhet e fshira

Postuar: 11/03/2018 - 18:05

Aplikacioni WhatsApp është shndërruar në një nga urat e komunikimit më të përdorura në botë.Së fundmi, drejtuesit kanë menduar t’i jepet më shumë kohë rimendimit që do të thotë se po zgjerohet koha e nevojshme për një pendim apo për të fshirë gjëra kemi ngatërruar adresë.Deri më tani koha për këtë ishte vetëm 7 minuta, por tashmë do të bëhet një orë dhe do të quhet sërish “Elemino mesazhet për të gjithë”.Theksohet se ky veprim nuk është 100% i sigurtë se nuk lë gjurmë teksa pritet të dalin edhe detaje të reja.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 34

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 23:10

Apple ka prezantuar më 12 shtator tri modele të reja të telefonave të mençur - iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR.iPhone XR, që përbën modelin më të lirë nga të tre, do të dalë në shitje më 26 tetor, ndërsa do të

Postuar: 19/09/2018 - 22:20

 Ju ndodh që të celulari juaj të fiket papritmas gjatë kohës që ju e përdorni?

Postuar: 19/09/2018 - 17:32

Shkenctarët në Mbretërinë e Bashkuar kanë krijuar lidhjen e internetit duke përdorur fibra optike

Postuar: 19/09/2018 - 13:20

Departamenti amerikan i drejtësisë ka hapur një hetim penal në lidhje me Tesla, pas një komenti n

Postuar: 19/09/2018 - 12:34

Fshatrat e Saksonisë së Poshtme, në veri të Gjermanisë, u përshkuan nga dy Coradia iLint, trenat

Postuar: 18/09/2018 - 18:49

Kompania SpaceX e Elon Musk ka zbuluar udhëtarin e parë privat që planifikon të fluturojë rreth H

Postuar: 17/09/2018 - 12:19

Në një studim të ri është thënë se robotët do të kryjnë më shumë se “gjysmën e detyrave akt