Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbulohet si do të jetë Samsung Galaxy Note 9

Postuar: 07/08/2018 - 19:19

Samsung ka publikuar një imazh zyrtar të Samsung Galaxy Note 9.Kjo foto mendohet të jetë publikuar gabimisht, në faqen e ëeb-it të Samsung dhe menjëherë është hequr. Edhe pse telefoni akoma nuk ka dalë në shitje, Samsung ka lançuar në faqe ku mund të rezervoni vendin tuaj në radhën për të porositur një Note 8.

Ja se si duket Galaxy Note 9:
Telefoni duket vetëm nga mbrapa, por gjithsesi kjo nuk na pengon të dallojmë shumë detaje. Note është i pajisur me lapsin S-Pen, hapësirën USB-C dhe hapësirën për të vendosur kufjet. Më lartë, ndodhet një kamera e dyfishtë (dual), blici dhe sensori i njohjes së gjurmës së gishtit.
 
Fotoja konfirmon fjalët se dizajni i Note 9 do të jetë i ngjashëm me atë të Note 8, me vetëm një diferencë të dukshme: Sensori i njohjes së gjurmës së gishtit tani është i pozicionuar në qendër, poshtë kamerave.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 30

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2018 - 19:02

Makinat pa shoferë pritet ta fusin transportin e të ardhmes së afërt në utopi, kështu të paktën sipas shumicës së komentuesve.
 

Postuar: 13/11/2018 - 15:41

Ideja e kompanive në Mbretërinë e Bashkuar pë të implantuar punonjësve mikroçipë në mënyrë që t

Postuar: 13/11/2018 - 15:16

Një aplikacion i ri po i zemrës, i jep pacientëve një dhomë emergjente në pëllëmbën e duarve të t

Postuar: 13/11/2018 - 14:39

Disa prej kompanive më të mëdha britanike po planifikojnë t’u implantojnë punonjësve mikroç

Postuar: 11/11/2018 - 23:00

Të gjithë përdoruesit e WhatsApp duhet të dinë se duke filluar nga dita e nesërme mund të humbasi

Postuar: 10/11/2018 - 18:24

Policët në Dubai kanë nisur të trajnohen me motoçikleta fluturuese për të luftuar krimin.

Postuar: 10/11/2018 - 17:14

Rregullisht  NASA publikon foto kozmike që duket sikur vijnë nga pëlhura e ndonjë pikori.