Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • ♥ Të frikësuar, por të ëmbël

 • Dashuria e nënës është pa limite dhe nuk shuhet kurrë

 • Kur i kendonte Taulant Balla xhaxhi Enverit

 • John Kerry takohet me qytetarët

 • Shqipja e bukur nga Ambasadori Lu, flet për Shqipërinë dhe ka një kërkesë për ju (Video)

 • ISIS rrëmben vajzat yazide për skllave skesi (VIDEO)

 • Zonja e Parë e SHBA-së këndon rap (VIDEO)

 • Pamje të rënda! Ja çfarë la pas masakra në Bataclan (VIDEO)

 • Sulmi me vezë ndaj Ramës, policia shoqëron me dhunë studentët, ja moment i arrestimit

 • Droni rus xhiron militantët e ISIS duke fshehur armët (VIDEO)

 • Kjo është çmenduri! Burri luan golf në lartësinë 3.245 mbi nivelin e detit (VIDEO)

 • Miley Cyrus emocionohet, qan gjatë performancës (VIDEO)

 • Ekzekutohet pas 12 orësh rrethim vrasësi i Simon Gjetës, ja detajet e plota të operacionit, RENEA përdori kamera me fibra optike (VIDEO)

 • Ja si u kërcënua dëshmitari kyç i çështjes CEZ (VIDEO)

 • Shkon në 717 numri i të vdekurve, ja pamjet nga Meka (VIDEO)

 • Moment shokues, i moshuari rreh gruan se nuk i liroi vendin në autobus

 • Rihanna dhe Travis Scott në një lidhje (VIDEO)

 • Ja si e pritën shqiptarët Hrushovin, Beikerin dhe Papa Françeskun (VIDEO)

 • Ish-shefi i antidrogës: Kokat e policisë, implikim në trafiqe, ja si i mbronin linjat e narkotikëve (VIDEO)

 • Trazirat e 1997, ja si u prit Sali Berisha në Shkodër (VIDEO)

Pages