Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E pabesueshme/ Shikoni sesi furgoni fluturon disa metra në ajër

Video: 

Postuar: 14/09/2018 - 14:23

 Ky është momenti dramatik kur një furgon përfundon në ajër, pasi u përplas me një rrethrrotullim. Ngjarja në fjalë ndodhi në A11, në Norfolk të Britanisë së Madhe.

Sipas asaj që shkruan BBC, furgoni sapo kishte parakaluar një tjetër automjet dhe po afrohej në kryqëzim pranë Attleborough. Aksidenti ndodhi më 1 Shtator, por pamjet u publikuan së fundmi nga mediat britanike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 08:00

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Arben Isaraj ka dhënë ditën e djeshme dorëheqjen nga posti që mbante. Dorëheqja vjen pas arrestimit të vëllait të tij për dy akuza penale.

Postuar: 21/09/2018 - 11:23

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur live në mes të një emisioni, teksa një aktore e njohur ruse ka qël

Postuar: 04/08/2018 - 11:37

Çmenduria e njeriut nuk ka fund, saqë shpesh shohim gjëra që as mendja nuk të shkon për to.

Postuar: 01/08/2018 - 22:04

Një aksident i tmerrshëm është filmuar nga kamerat mbikqyrëse në një

Postuar: 01/08/2018 - 16:15

Të shkosh çift me pushime, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodhë gjatë verës.Përveç pushimit

Postuar: 31/07/2018 - 16:17

Një peshkaqen i maskuar si një fëmijë në një karrocë për të vegjlit është rrëmbyer nga hajdutët n

Postuar: 26/07/2018 - 19:07

Një punonjëse e pikës McDonald's ka rrahur keq një kliente, e cila u mundua të mbushë gotën m