Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Ja si vidhen lulet në varrezat e Ontarios në Kanada, roja vendosi një kamera sigurie

 • Pamje të rënda, i riu kafshon gishtat që të mos dalin në polici gjurmët

 • Mbresëlënëse! Shqiptari i propozon martesë të dashurës në ujë (VIDEO)

 • Përshëndetja e historike e Adolf Hitler!

 • Moment i frikshëm!! E sulmon peshkaqeni teksa bënte surfintg, burri shpëton mrekullisht (VIDEO)

 • Kësaj i thonë të dashurosh në ajër (VIDEO)

 • Peshëngritësja 20-vjeçare humb ndjenjat gjatë ngritjes së shtangës (VIDEO)

 • Harry Styles humbet ekuilibrin, rrëzohet në skenë (Video)

 • Shitësja nuk i dha paketën falas, klienti hipën në banak dhe shkatërron gjithçka (VIDEO)

 • Festa e tifozëve të Kombetares mbrëmë në Tiranë (VIDEO)

 • Ja Video-ja që i dha fitoren Shqipërisë, 15 minutat e "tmerrit" në Beograd

 • Video-Skandal në Shkodër, kujdestaret dhunojnë fëmijët e jetimores, mes lotësh thirrje dëshpëruese “Të lutem”

 • Jace Agolli, djaloshi me origjinë shqiptare pjesë e Big Brother USA (VIDEO)

 • Rama rrëfen sekretin: Pas mesnate shëtis me taksi, u bënë vite që s’gjej taksist pa juridik(VIDEO)

 • Operacioni nga Lazarati, ja pamjet nga ajri dhe momenti i arrestimit të dy vëllezërve Aliko (VIDEO)

 • Vrasja në Lazarat, ja aksioni i sotëm i policisë (VIDEO)

 • Prezantuesja amerikane bën shqiponjën shkaku i Ritës ( VIDEO)

 • Lushnjë, nusja dhe dhëndri "braktisin" dasmën për të votuar (VIDEO)

 • Ndalohet në Slloveni, Haradinaj: Nuk e di kur do të më lenë të lirë

 • Çudira shqiptare!Transformimi i çuditshëm i një Mercedezi në një tricikël, Bild: Shqiptari ecte krenar (VIDEO)

Pages