Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Renzi takohet me Schultz, mediat franceze ironizojnë kryeministrin italian (VIDEO)

 • Kupa e Azisë, tifozi i Iranit i propozon për martesë të dashurës në stadium (VIDEO)

 • Babai i "çmendur", vesh pantallonat pa duar teksa mban foshnjën në krah (VIDEO)

 • Rama në fb: Ja ndryshimet reale në QSUT (VIDEO)

 • Portieri bën autogol, gjuan topin por kthehet pas nga era (VIDEO)

 • Macja nuk lejon policin t’i vendosë gjobë të zotit, tenton t’i grisë dokumentat (VIDEO)

 • Prekëse! Nëna e rrethuar nga punët nuk i kushton vëmendje fëmijës, ja çfarë bën ai (VIDEO)

 • Norman Atlantik, ja imazhet në brendësi të garazhit (VIDEO)

 • Milani provon taktiken e gjuajtjes së lirë me 3 mure, por Menez nuk gjen portën (VIDEO)

 • Lionel Messi shënon super-gol kundër Deportivos (VIDEO)

 • Moskë, foshnja braktiset nga prindërit, e shpëton macja endacake (VIDEO)

 • Xherdan Shaqiri mysliman i devotshëm, lutet në ndeshjen e parë me Interin(VIDEO)

 • “Selfie” e Tottit pushton botën e futbollit, kthehet në modë për futbollistët, ja disa prej tyre(Foto/Video)

 • Zeniti tregohet i pamëshirshëm, shkatërron me 18 gola Malian e Katarit, ja golat (Video)

 • Një grup shqiptarësh godasin eskortën e Vuçiç, shikoni pamjet (VIDEO)

 • Fier,morën rryshfet, pezullohen 2 policë rrugor

 • “Ulërima” e çuditshme e Ronaldos teksa mori çmimin “Topi i Artë”, ja ironia në rrjetet sociale

 • Video e re për vëllezërit Kouachi, ja si i ikën policisë (VIDEO)

 • Ja si pritet Cristiano Ronaldo në "Valdebebas" (VIDEO)

 • Papa Françesku ambasadorëve: Bashkëjetesa fetare është e mundur, unë e vërtetova në Shqipëri (VIDEO)

Pages