Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Hayat Boumeddiene në Siri, ja si ka kaluar (VIDEO)

 • Granatë pranë banesës së Ibrahimoviç, u dyshua nga terroristët (VIDEO)

 • Situatë qesharake në "Santiago Bernabeu", tifozi rrëzohet në tribunë teksa tentoi të priste topin

 • Situatë qesharake për Mancinin, goditet më top në kokë, rrëzohet në fushë, (VIDEO/FOTO)

 • “Selfie” e Tottit bën xhiron e botës, ja si e feston ai golin ( VIDEO/FOTO)

 • "Charlie HEBDO", mbi 1 milionë mbështetës marrin pjesë në marshimin e Parisit (VIDEO)

 • "Ushtari i Kalifatit", ISIS publikon videon e Ahmed Coulibaly, bërë para vrasjeve

 • Pamje shokuese, ja momenti i vrasjes së terroristit Amedy Coulibaly (VIDEO)

 • Sulmi terrorist Paris,hakerat "Anonymus" u shpallin luftë xhihadistëve (VIDEO)

 • Ambasadori i SHBA në Tiranë prezantohet shqip, ja video-mesazhi

 • Francë, pengmarrje në tjetër në Paris, 1 i plagosur (VIDEO)

 • Pamje nga operacioni në Dammartin Goêle (VIDEO)

 • Renald Luzier , karikaturisti i njohur francez që i shpëtoi masakrës (VIDEO)

 • Video e sulmit në Paris, vritet polici (VIDEO)

 • Terror në Paris, sulmohet gazeta satirike “Charlie Hebdo” (VIDEO)

 • Amerika krijon një armë të re, shkatërron objektivat në pak sekonda (VIDEO)

 • Pamjet e para brenda tragetit italian...simbol i makthit

 • Video e paparë, kur burrat nga Gjermania niseshin për të vdekur për UÇK në Kosovë

 • Australi, 12 shtëpi përfshihen nga zjarri, lëndohen 22 zjarrfikës

 • Kosove, pamje nga kolonat në Merdare

Pages