Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Aktori serb imiton kryeministrin Edi Rama

 • Familja lejon fëmijën të luajë me gjarprin, përdoruesit e internetit e sulmojnë ashpër

 • "Norman Atlantic" , ja çfarë mbeti pas tragjedisë

 • Rrëzimi i avionit Air Asia, gjenden 40 trupa të pajetë në detin Java

 • Sherr deputetesh ne parlamentin e Gjeorgjise

 • Ja si kërcen 5-vjeçarja që vuan nga acondroplasia

 • Skandal në Kuvendin e Serbisë: Deputeti i thotë kryetarit “bërllok” ndërsa flitej për Kosovën

 • Hitleri kosovar "tremb" serbët, 80 euro një foto me të

 • Furgoni i blinduar lëshon 2 mln dollarë në rrugë, njerëzit "turren' për t'i mbledhur, policia thirrje për kthimin e tyre

 • Sokol Olldashi, fëmijë dhe adoleshent!

 • "Unbroken", Jolie: S'mund të marr pjesë, jam prekur në lija e dhenve

 • Video e rrallë e Ukshin Hotit: Bëje ose vdis

 • Haradinaj nuk mban vetëm fjalime, edhe këndon

 • Abu Dabi, një grua me ferexhe ther me thikë një mësuese amerikane

 • Britani, shqiptari grusht "vdekjeprurës" ndaj britanikut, shkak fyerjet raciste

 • Arabi Saudite, një kalë fluturon në qiell

 • Siberi, temperaturat shënojnë minus 52 gradë, pasagjerët shtyjnë avionin në pistën me dëborë

 • Nikola Gruevski flet shqip

 • Vrasja e 4-fishtë, ja momenti i arrestimit të Xhuvanit

 • Protesta e 22 nëntorit, Berisha apelon për pjesëmarrje

Pages