Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Serbja që e flet shqipen rrjedhshëm

 • Putin bën shaka në samitin e G20, Merkel inatoset

 • Mediat serbe: Flamuri i "Shqipërisë së Madhe", kërcënim për rajonin

 • Vizita e Ramës, pamje nga një kënd tjetër

 • Rama: Kosova e pavarur, realitet i pandryshuar

 • "Mos e dh... punën" e Jacobsonit po bën xhiron e botës

 • Bruksel, protesta të dhunshme kundër masave të reja kursimtare të qeverisë

 • Iggy Azaleas i del situata del jashtë kontrollit

 • Dhia që "flet" me theks britanik

 • Zvicër, droni me flamurin kuq e zi fluturon pranë selisë së UEFA

 • Zogu më i mirë prej krejtve tashmë në popullore

 • Gazetari amerikan tallet me Platininë: Personi më i keq në botë (VIDEO)

 • Tifozët e Beshiktashit “djegin” Beogradin

 • Mike Jones: Zoti President mos prek të dashurën time!

 • Morina tifozi i "çmendur" kuq e zi

 • Kaçe shënon në Greqi, PAOK merr kreun

 • Derbi beogradas me parulla ‘Kosova është Serbi’, incidente nga fishekzjarrët

 • Ja si festohet "zbritja" e Ismail Qemalit në Beograd tek gjimnazi me të njëjtin emër

 • Dhuna në Serbi-Shqipëri, ja reagimi i Tomislav Nikoliç

 • Isak Luma, i riu që ngriti flamurin në Beograd

Pages