Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Xhaka dhe Lila mbrojnë nderin e shqiptarisë, flamurin

 • Momenti i valëvitjes së flamurit shqiptar në stadiumin "Partizani"

 • Tensionet para ndeshjes Serbi-Shqipëri, ambasadori serb në Ministrinë e Jashtme

 • Shitësit ambulantë zaptojnë trotuarët, Rama: Në 3 vite kthyer 15 vjet mbrapa!

 • Momenti kur Rezarta solli në jetë vajzën

 • Rama i bën gol Berishës

 • 10 legjendat botërore që i vrau droga

 • Kërcim modern në një dasmë shqiptare

 • Itali, shkatërrohet rrjeti ndërkombëtar i drogës, arrestohen 36 persona

 • Berisha: Ja se si Rama porosit dhunën ndaj deputetëve të opozitës

 • S'ka ndarje, Beyonce përgjigjet përmes videos

 • Videoja ku lezhjani Kastriot Zhuba vret bashkëkombasin e tij, Arben Kthella në Milano

 • Femra e bukur, shpërqendron Ronaldinhon

 • Kosovë, lejohet martesa mes homoseksualëve?

 • Maradona grusht në Dubrovnik

 • Bushati: Shkupi duhet të zbatojë Marrëveshjen e Ohrit

 • Përlotet Vladimir Putin

 • Ja ç'të bën pija

 • Kurti injoron Sejdiun dhe Jahjagën

 • Ja si i kalon pushimet Rihanna

Pages