Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Rihanna në Sardenja, kërcen duke pirë cigare

 • Kapet mat Zonja e Parë e Estonisë

 • Mercedes teston konkurrentin e BMW X6

 • Gafat e koordinatorit të PD

 • Monika Kryemadhi thërret në sfidën e akullit Edi Ramën

 • Sfida e kovës me ujë, ftohet edhe Edi Rama

 • Kjo ështe goditja e këndit më e keqe në histori

 • Braktisesh, kur nuk ke një Lamborghini

 • Irak, bombardohet ISIS nga SHBA

 • Rama: "Ja si e lanë thesarin e rrënjëve të atdheut shqiptaromëdhenjtë”

 • Ja Shkupi dhe cikloni “Branko”

 • Ivica Daçiç ja mer një kënge

 • Përgatitet sanduiçi më i madh i Amerikës Latine

 • Shembet ajsbergu, tmerrohet gruaja kanadeze

 • Një tornado në plazhin e Sarandës

 • Tmerruese, disa nga viktimat e pafajshme të tragjedisë së avionit malajzian

 • Velipojë, i riu ngacmon vajzën, sherr mes dy familjeve

 • Qafë Thanë, dhunohen 2 shqiptare

 • Video e fundit brenda avionit malajzian

 • Rrëzimi i avionit, Kievi publikon videon që bën përgjegjës separatistët prorusë

Pages