Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Pamje nga rënia e Malaysian Airlines MH17

 • Izraeli rifillon sulmet ajrore në Gaza

 • Edhe portierët dinë të shënojnë gola spektakolarë

 • Mrekulli, 3 vjeçarja zgjohet në arkivol

 • Situata e tmerrshme në Gazë, Izraeli: Nuk janë vrarë civilë

 • Rihanna shkon fansin me kërcimin provokues

 • Europa vishet kuqezi: Shkup jemi me ty!

 • Protestat ne Shkup, shqiptaret akuza Ali ahmetit

 • Klienti i ofron marijuanë Presidentit Obama në lokal

 • iPhone 6 teston ekranin prej safiri

 • Prishtinë, i vihet flaka flamurit të Maqedonisë

 • Shqipëria Solidare: "Sistemi dixhital i Ndihmës Ekonomike"

 • Edhe shqiptarët e kanë Chonchitan e tyre, ja Deni

 • E tmerrshme, ja lideri i sektit që rrah gratë

 • Manchester United zbulon uniformën për sezonin e ri

 • Shkup, përleshje mes shqiptarëve dhe policisë

 • Cristiano Ronaldo për para ndeshjes

 • Si duken valët e internetit Wi-Fi?

 • Serbia pushtohet nga një tornado e fuqishme

 • Pamje nga vendi i ekzekutimit të biznesmenit Santo

Pages