Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Berisha sërish kujton Çiljetën: Rama e ka fiksim atë

 • Ja çfarë mori dhuratë Chiellini nga Suarez

 • I aksidentuari qëndron në asfalt, askush nuk e ndihmon

 • I kërkuari nga policia vetëdorëzohet live

 • Vogëlushja që përlotet kur dëgjon muzikë

 • Ja shëtitorja e Qeparoit

 • Messi harron të takojë fëmijën

 • Kur patat kërcejnë

 • Bush për 90 vjetor hidhet me parashutë

 • Policia asgjeson drogen në Ibë

 • I riu-Thaçit: Nuk dua të punoj

 • Astma, indianët gëlltisin peshq të gjallë

 • Berisha-Ramës: Mos ma prek Çiljetën

 • Tiranë, kur femrat bëjnë sherr, krijojnë edhe trafik

 • Breshka parashikon ndeshjen Brazil-Kroaci

 • Gjermani, shqiptarja këndon me çifteli

 • Tiranë, një autobus përfshihet nga flakët

 • Mal i Zi, kapen 250 kg kokainë, vinte nga Shqipëria

 • Kalimash, banorët sfidojnë policinë e Shtetit me xhirim gomash

 • Krujë, policia asgjëson 4000 rrënjë Kanabis Sativa

Pages