Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Ramës s'i ecën me përkthyeset...

 • Holandë, Rama: Statusin do ta marrim në qershor

 • Kroaci, stuhi ere dhe breshër

 • Obama shëtitje në park, takon kalimtarët e rastit

 • Ermali-Ambrës:Të presim fitimtare

 • Shakira injoron hitin e Botërorit, publikon La La La

 • Motoja e promovimit të turizmit, Rama: "Më pëlqen pa masë"

 • Zgjedhjet në PE, Rama: Shqiptarët e Italisë një votë për Evropën që na duhet

 • Edi Rama ne grupin e PS

 • Tiranë, qytetarët bien në pusetë

 • Kur i thuhet kryeministrit të mbyllë gojën

 • Ja momenti i uljes së avionit në Divjakë

 • Ja çfarë tha Saddam Hussein para se të ekzekutohej

 • Apartamenti pushtohet nga flakët, nënë hedh nga dritarja fëmijët

 • Pitbull dhe Lopez me “Ole, Ola”, ja kënga e Botërorit 2014

 • Ish-kryeministri ngatërron makinën e tij me të Bashës

 • Shoferët e Tropojës zenë ngushtë Saimir Tahirin

 • Transeksualja, Conchita në Eurovision, peticion për ta përjashtuar

 • Ja paraqitja e Shqipërisë në Eurovision

 • 27 vjeçarja me origjinë shqiptare synon të bëhet anëtare e PE-së

Pages