Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Poloni, polici i vë flakën një tifozi në stadium

 • Tiranë, ja si vidhet në mes të ditës një çadër

 • Obama luan futboll me robotin japonez

 • Kur babai i mëson fëmijës cigaren

 • Një vajzë i dorëzon Michelle Obamës CV e babait të pa punë

 • Roger Firsch, i bie violinës teksa operohet

 • Papa Françesku bekon fëmijën e çiftit kryeministror

 • Poloni, arrijnë 150 ushtarë amerikanë

 • Mekka në vitin 2020 – Projekt?

 • Zogu që flet japonisht

 • Ja si ndodhi aksindeti i aktorit Kivanç Tatlitug

 • Një këngë për Karelin

 • Dokumentari për “Eksodin 1999“ përlot Vlora Çitakun

 • Arvizu surprizon gjimnazisten shqiptare

 • Nga bebe në 14 vjeçe, ja rritja e Lotte në timelapse

 • "Super gjyshja" befason jurin

 • Pamje të reja nga video e Karelit të torturuar në burgun e Nigritas

 • Më 16 prill, përkujtohet eksodi i kosovarëve

 • Hillari Klinton sulmohet me këpucë

 • Vajzat shqiptare martohen me serbë për 5 mijë euro

Pages