Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Shënon Barcelona, Rakitiç kalon katalanasit në avantazh (VIDEO)

 • ISIS nuk ndalet, kërcënon në shqip: Do të tmerroheni, ju presin ditë të zeza (VIDEO)

 • Kronikë e vitit 1989, Rugova kërkon Pavarësinë e Kosovës (VIDEO)

 • Lushnjë,qytetarët i ankohen Braçes, të revoltuar denoncojnë shefin e qarkullimit rrugor (VIDEO)

 • Atentatet Holandë-Tiranë, zbardhet skema e vrasjes së Ilirjan Sulkut (VIDEO)

 • Policia kalon semaforin me të kuqe, Tahiri: Falenderoj qytetarin që denoncoi (VIDEO)

 • Zoran Zaev i bashkohet protestuesve, pritet me brohoritje (VIDEO)

 • Bomba e 33: Gruevski dhe Mijallkov , ja prapaskenat për emrin (VIDEO)

 • Aksioni në Kumanovë, policia publikon videon e të arrestuarve (VIDEO)

 • Tension në Maqedoni, persona të armatosur përplasen me policinë në Kumanovë (VIDEO)

 • Videoja e eskortës së Mimi Kodhelit, reagon Tahiri: Policia gjobiti dy drejtuesit e mjeteve (VIDEO)

 • Lushnjë, ja si do të transformohet qendra e qytetit (VIDEO)

 • Kukës, banorët në protestë, policia ‘kap për zhelesh” organizatorin (VIDEO)

 • Ja kënga e LSI për fushatën elektorale 2015 (VIDEO)

 • Mos e humbisni! Drake se pelqen aspak te puthuren e Madonnes (VIDEO)

 • Messi “turpërohet” në fushë, ndërhyrje e shkëlqyer ndaj tij (VIDEO)

 • Zjarri në fabrikën e tapeteve, ja pamjet nga lart (VIDEO)

 • Diktatorët më të çmendur në botë, Enver Hoxha një ndër ta (VIDEO)

 • Hillary Clinton shpall kandidaturën për presidente (VIDEO)

 • Kumbaro ngatërron Pashkët me Krishtlindjet, Veliaj e korrigjon (VIDEO)

Pages