Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Seanca në Kuvend, ja batutat mes Ramës dhe Topallit

 • Publikohet video e torturave të Ilia Karelit

 • Brazili 2014, ja himni i kampionatit botëror!

 • Presidenti kolumbian urinon gjatë fjalimit

 • Rumani, kërkohen të rinjtë, trembën gjyshen në rrugë

 • Australi, studentët gënjejnë profesorin për 1 Prill

 • 2 Prilli i krimit shteteror

 • Blerim Demiri, kosovari i parë që kryen sulm vetëvrasës

 • I biri i Gadaffit kërkon falje

 • Si mashtrohet Ronaldo nga Bale

 • Lojtarët e PSV kthejnë fushën në arenë boksi (Video)

 • Clinton: SHBA po hyn në luftë për të shpëtuar Kosovën

 • Ja si mund të heqim dhëmbin ndryshe

 • Ukrainë, dhunohet në punë, jep dorëheqjen Drejtori i Televizionit Kombëtar

 • Dy pilotë të avionit të zhdukur para fluturimit

 • Thirrje për xhihad, 65-vjeçari shpallet në kërkim

 • Videoja e imamit, thirrje burrave për të shkuar në Siri

 • Ja çfarë mund të bëj Photoshp-i

 • Kur fati të troket në derë!

 • Mitrovicë, tifozët djegin flamurin Serbisë

Pages