Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Tension mes policise dhe protestuesve ne mitingun e PD

 • Lirohet Timoshenko

 • Shpëton familjarët e tij, gjen vdekjen 8 vjeçari

 • I kalon makina përsipër, gjyshja dhe nipi shpëtojnë për mrekulli

 • Shqipëria parë nga NASA për herë të parë foto të vendit tonë

 • Shqiptari del para gjykatës, vrau rumunin për pagesën e prostitutës

 • Tmerron njerëzit në rrugët e New York-ut, vetëm “Bebja djall”

 • Shqiptarët trembin grekët duke vjedhur, kapen mat nga kamerat

 • Thyen rekordin, për 2 minuta e 44 sekonda ha 2 kg biftek

 • Mafia italiane tenton të ekzekutojë dy biznesmenë

 • Nga femër fatale në zhgënjim total, Kim Kardashian pa tualet

 • I dehuri shpëton për mrekulli nga vdekja, policia shpërndan videon

 • Shoferi i shpërndarjes së mallrave, sulmohet nga gjeli i detit

 • Miley puth në buzë balerinën e Britneyt

 • Vajza e prekur nga tumori realizon ëndrrën, kërcen me Beyonce

 • Grabitja e argjendarise ne TEG

 • Berisha-Ramës: Të kanë bërë synet politik, Rama: Të kanë bërë synet përpara se të merrnin në Bllok

 • Reperi amerikan kërcen vallen shqiptare

 • Kryebashkiaku i Torontos kërcen në mbledhjen e Bashkisë

 • Pamje tronditëse, djali humb dorën në punë, e ngjit me kyçin e këmbës

Pages