Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Një baba i fiksuar, filmon fëmijën nga 1 sekondë çdo ditë vitin e parë të jetës

 • Martesa brënda familjes, Hoxha: Mëkat vetëm me vajzën tënde

 • Meksikë, kongresmeni zhvishet në publik

 • Gazetarja e bukur, Ibrahimoviç hidhet në sulm

 • Skandal në një shkollë në Kosovë, nxënësja rreh mësuesen

 • Ukrainë, me mijëra protestues në rrugë në protestë

 • Shqiponja dykrenare, simbol veshjesh në Brazil

 • Droga “Krokodil”, ja pamjet shokuese të përdoruesve të saj

 • Kujdes! Ky është spoti më i frikshëm

 • Bën seks me dhinë, 10 vjet burg për 28 vjeçarin

 • Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes mposht Isa Mustafën, Prishtina në festë

 • Vdes ylli i Hollywood-it, Paul Walker

 • Rama dhe Kadiu duke kercyer Napolonin

 • Garë në City Park kush ngjitet i pari

 • Dhunë në metronë e Moskës, autorët kapen mat nga kamerat

 • Gazetarja mban premtimin, del nudo për futbollistët

 • "Odiseja e Jetës", ja ç'ndodh gjatë 9 muajve të shtatzënisë

 • Rita Orës i bie të fikët teksa po pozonte

 • Hedhje e dështuar mbi fansat, këngëtari përfundon në spital

 • Rama u qëndron mbi kokë punëtorëve, kujdeset për punimet para kryeministrisë

Pages