Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • 9-vjeçari që po çmend botën me një super gol

 • Artistët kundër armëve kimike në Shqipëri

 • Armet kimike te rinjte kunder politizimit te protestes

 • Protestuesit perzene Bashen dhe Berishen

 • Ceremonia, fshati i Gjirokastrës merr emrin e nipit të Napolon Zervës, njeriut që masakroi 2500 çamë

 • Emocionohet nga duartrokitjet, aktori hedh nga skena të moshuarën

 • Konkurrencë e hapur, Daçiç ‘sfidon’ politikanët kosovarë me këngë dashurie

 • Zbulohet video e nxehtë e Bieber me modelen Tati

 • Ushqehet çdo 20 minuta, peshon vetëm 26 kilogram

 • Kompjuteri i integruar në trupin e njeriut, ja shpikja e radhës

 • Zgjedhjet, Mustafa: Zoti ju marroftë të gjithëve, nëse s’na votoni

 • Pattinson dhe Perry, të dehur këndojnë së bashku

 • Eduard Selamin, e zë gjumi gjatë seancës

 • Burri dhe ish i dashuri sherr mes tyre, gruaja i filmon me celular

 • Performancë e mirë, Britney Spears tmerron me zërin e saj

 • Femrat materialiste, ja video që pushtoi YouTube

 • Një shqiptare, në “The Voice of Germany”

 • Mahnit publikun, ylli i "Gangnam Style" është 4 vjeç

 • Nëna varros foshnjën në oborr, pas 8 orësh policët e gjejnë gjallë

 • Çmimi i tradhtisë, rreh të dashurin në rrugë

Pages