Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Hungari, rektori ndalon minifundet, nxënësit dalin lakuriq

 • Droga që të kalb nga brenda quhet “Krokodil". (Imazhe të rënda)

 • Beyonce në telashe, një fans e nxjerr nga skena

 • "Shok" në SHBA, arrestim i dhunshëm i policisë

 • Shtirej si shtatzënë, fshihte kokainën në bark

 • Në prag të vdekjes, ja 23 rastet unike

 • Trullosje e çastit, e zhvesh të dashurën në mes të stadiumit

 • Zgjohet nga narkoza, nuk njeh gruan

 • Inçizimi i vitit 1963 nga televizioni jugosllav, qeni i Sharrit shqyen dy ujq

 • Fakte të reja gjuha etruske e njëjtë me gjuhën shqiptare

 • PELLAZGO-ILIRET E AFGANISTANIT… TRASHEGIMTARET E LEKES SE MADH !!!

 • Vajza e ngrirë prej 500 vjetësh, sukses për shkencën

 • Shtrihet tek shinat hekurudhore, fiton bastin

 • Parada gej ne Mali te Zi, qellohen me gure dhe i shajne pederaste

 • Mariah Carey në karrige me rrota, kërkon të ngjitet në skenë

 • Skandali i radhës i Kanye West

 • Jep jetën për punën, polici torturohet për të zbatuar ligjin

 • Shoferi i autobusit kryen veprime të turpshme, pasagjerët shokohen

 • Femra në vend të debatit në Kuvend, deputeti serb shikon modelet

 • Një mrekulli shpëton 8 vjeçarin, makina i kalon përsipër

Pages