Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • 10-vjeçarja arabe duke mësuar të qëllojë me kallashnikov, për pak desh i merr jetën kameramanit (Video-Lajm)

 • Publikohet video e vrasjes së kryekomisar Dritan Lamaj (VIDEO)

 • Çmenduritë e Pashkëve, ja cila ishte veza më e madhe prej 8 mijë kg çokollatë (Video-Lajm)

 • 7 vjet martesë, Beyonce këngë për Jay Z (VIDEO)

 • Tmerr në Kinë, larësit e xhamave torturohen nga era, për 15 minuta në mëshirë të fatit (Video-Lajm)

 • Terrori në Kenya, ja pamje nga sulmi në kolegjin e Garissa-s (VIDEO)

 • Kur Zonja e Parë, Michelle Obama kërcen (VIDEO)

 • Video shokuese/ Mësuesi me sëpatë në dorë duke bërë eksperiment para nxënësve, ja çfarë ndodh

 • Video e ndaluar: Tito tregon sekretin më të madh! (VIDEO)

 • Zbulohet një filmim i rrallë, Gjergj Fishta në përurimin e monumentit të Pavarësisë (VIDEO)

 • Natyra befason! Tibeti mbulohet nga bora (VIDEO)

 • Ai është futbollist serb, por sërish ka refuzuar të këndojë himnin e kombëtares së tij, ja për kë bëhet fjalë (VIDEO)

 • Përleshja mes Plisave dhe Torcidës në Elbasan (VIDEO)

 • Tunizi, mijëra njerëz marshuan kundër terrorizmit (VIDEO)

 • Ja video-ja që tregon mënyrën e rrëzimit të avionit gjerman, humbën jetën 150 persona

 • Video mahnitëse/ Foshnja duartroket në barkun e së ëmës, teksa ajo bën ekon (Video-Lajm)

 • Autobusin e përpin gropa gjigante, shpëtojnë pasagjerët, shihni videon tronditëse (Video-Lajm)

 • 16 vjet nga bombardimet e NATO kundër Serbisë (VIDEO)

 • Mënyrë e çuditshme për të kaluar kufirin, ja deri ku ka arritur imagjinata e emigrantit (VIDEO)

 • Ronaldo gjest josportiv në fushë, kap prej veshi Mascheranon (VIDEO)

Pages