Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Incidenti në Fier i ngashëm me “Beogradin”, ja momenti kur portieri serb i rrëmben nga duart flamurin shqiptar tifozit (VIDEO)

 • Tunizi, ja pamjet nga masakra në muzeun e Bardosë (VIDEO)

 • Eklipsi i Diellit, mbulohet 40% në Tiranë (VIDEO)

 • Eklsipsi i shekullit, pamje nga Berlini (VIDEO)

 • "Kuq e Zi je ti", publikohet kënga e kombëtares shqiptare

 • Gafa e portierit, goli më komik në historinë e futbollit (VIDEO)

 • Ngjarja e tmerrshme, dentisti zbulon krimba me mishrat e dhëmbëve të 10-vjeçares (VIDEO)

 • Qeni këndon si Whiteny Houston (VIDEO)

 • Michelle Obama rrëzëlluese në Japoni (VIDEO)

 • Ja penalltia që shkatërroi rrjetën në kampionatin kolumbian (VIDEO)

 • Vajza 2-muajshe thotë "të dua" (VIDEO)

 • Nard Ndoka e "qan" spanjishten, përshëndetje dhe puthje nga vendet latine (Video)

 • Qesharake, futbollisti urinon gjatë lojës në gotë plastike (Video)

 • Brazil, autobusi rrëzohet nga 400 metra lartësi, vdesin 55 persona (VIDEO)

 • Masakra e radhës e ISIS, ekzekuton 9 persona (VIDEO)

 • Basha: Ne nuk ndalemi derisa të ketë ligj e drejtësi (VIDEO)

 • Messi rrezikoi jetën e tifozëve, nuk ndaloi para tyre (Video)

 • Shokuese, 4-vjeçari shtie me armë në prani të prindërve, alarmohen autoritetet meksikane (Video)

 • Makinë supermoderne në SHBA, Mercedes në rrugë pa shofer

 • Truprojat e Bashës tregohen të dhunshëm, shkelin një njeri gjatë protestës (VIDEO)

Pages