Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Humori për vrasjen e ministrave dhe deputetëve, Kryeministri Rama ju sugjeron të shikoni videon e Bes Kallakut: Mos e humbni

 • Bes Kallaku e kthen në humor videon e Doshit: Dashamir Shehin donte ta vriste Ristani, i kishte pirë teken e rakisë tek lokali, Manjanin donte ta vriste Grida Duma për çështje konkurrence

 • Ja pamjet nga lart të protestës së PD (VIDEO)

 • Ky është një fluturim super! Stjuardesa kërcen për pasagjerët (VIDEO)

 • Banorët e lagjes “ndihmojnë” djalin shurdhmemec, mësojnë gjuhën e shenjave për të komunikuar me të (Video-Lajm)

 • Foshnja shokon prindërit, u thotë "Përshëndetje" vetëm pas 7 javësh (VIDEO)

 • Arbitri e nxjerr me të kuq, trajneri fshihet pas pankinës dhe fshehurazi shkon në tribunë

 • Arrestohet shoferi autobusit Vorë-Tiranë, ishte në gjendje të dehur (VIDEO)

 • BBC dokumentar për figurën legjendare Adem Jashari (VIDEO)

 • Thirrje raciste në Universitetin e Oklahomës, përjashtohen 2 studentë

 • Stamboll, të gjithë mësojnë gjuhën e shenjave për të folur me Muharremin (VIDEO)

 • Gazetarja libaneze inatoset me sheikun: Në këtë studio komandoj unë ( VIDEO)

 • Burri me një pasion të çuditshëm, kërkon të pickohet nga milingonat (VIDEO)

 • Kore e Jugut, plagoset ambasadori i SHBA, Mark Lippert (VIDEO)

 • Tom Doshi publikon videon me “vrasësin e paguar”: Ja e vërteta e frikshme për realitetin shqiptar, ja sa të sigurt e kemi jetën

 • gbjgghfhfu

 • E çuditshme, vajza 10-vjeçare regjistrohet në fakultet (VIDEO)

 • Ups ndodh përsëri! Britney Spears i bien paruket në skenë (VIDEO)

 • Tifozi futet në fushë dhe kalon tek pankina e Ronaldinjos, e përqafon (VIDEO)

 • Rusi, zbulohen momentet e vrasjes së Boris Nemtsov (VIDEO)

Pages