Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Policia ndërpret grevën te Mjekësia, studentët: U dhunuam (VIDEO)

 • Kinë, vëllai vret aksidentalisht motrën me fishekzjarr, ndërron jetë vogëlushja

 • Ja pse nuk duhet të shkruani në telefon teksa jeni duke ecur, mund t'ju ndodhë edhe juve

 • Rama kthehet tek pasioni i vjetër, shënon tre pikësh (VIDEO)

 • Irak, banditët e ISIS sulmojnë muzeun e Mosulit, shkatërrojnë statujat e lashta (VIDEO)

 • Shaqiri dëgjon kryesisht këngë shqip (VIDEO)

 • Propaganda dhe vrasjet e ISIS treguar përmes snajperit(VIDEO)

 • Nejmar zihet me një tifoz të Mançester Sitit (VIDEO)

 • Suarez nuk e harron zakonin, kafshon sërish edhe në Ligën e Kampioneve

 • Ishin duke ecur në trotuar, një gropë "rrëmben" brenda çiftin koreano-jugor

 • Vepër e ndryshimit të klimës? Shkencëtaret zbulojnë 4 gropa të reja në Rusinë veriore (VIDEO)

 • Do ishte goli më i bukur i vitit, shtylla pengesa e tij (VIDEO)

 • 3-vjeçarja "pushton" Youtube, merr 4 milionë klikime në 3 ditë teksa reciton me zell betimet e Taekwondo

 • 3-vjeçarja "pushton" Youtube, merr 4 milionë klikime në 3 ditë teksa reciton me zell betimet e Taekwondo

 • 3-vjeçarja "pushton" Youtube, merr 4 milionë klikime në 3 ditë teksa reciton me zell betimet e Taekwondo

 • ISIS mbyll pengjet në kafaz, i nxjerrë "paradë" mes turmës para ekzekutimit

 • Granit Xhaka respekton tifozët me flamur shqiptar (VIDEO)

 • Dubai, ndërtesa më e lartë përfshihet nga flakët, mijëra të evakuuar (VIDEO)

 • Korçë, policia rreh qytetarin në prezencën e zv/drejtorit (VIDEO)

 • Policia grushta dhe shqelma ndaj qytetarit, policia: Sjellje e pahijshme, punonjësit u pezulluan nga detyra(VIDEO)

Pages