Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Spektakël i vërtetë në fushë, supergol nga distanca, festimi më i “çmendur” (VIDEO)

 • Kush është futbollisti më i mirë, Messi apo Ronaldo? Ndiqni Videon me rekordet e tyre

 • Mustafa flet në Kuvend, ndërsa Thaçi fle gjumë (Video)

 • Tifozët e Celsit akt të shëmtuar, ndalojnë një djalë me ngjyrë të hipë në metro, e shtyjnë me duar (VIDEO)

 • Shfaqje e pabesueshme, ISIS paradë me flamurin terrorist (VIDEO)

 • Championsi Aziatik, autogol i çmendur nga 40 metra (VIDEO)

 • Mashkulli dhunon një femër në mes të rrugës në kryeqytet, askush nuk ndërhyn (VIDEO)

 • Kjo është një grua me shumë fat! Ja si i shpëton vdekjes (VIDEO)

 • Gjuan shokun me armë për të provuar cilësinë e helmetës (VIDEO)

 • Publikohet videoja e rrëmbimit të Enver Stafukës në Fushë-Krujë, personat u paraqitën si policë (VIDEO)

 • Barack Obama përdhunues? Jo , ishte një lapsus i Fox 5 (VIDEO)

 • Erza Muqoli, këndon në gjuhën e nënës (VIDEO)

 • Armëpushimi mes Rusisë dhe Ukrainës, ushtarët luajnë futboll (VIDEO)

 • E moshuara guximtare përballet me 2 militantë të ISIS, "Ajo që keni bërë nuk është në rrugën e zotit" (VIDEO)

 • Pas pilotit jodanez, xhihadistët djegin të gjallë 17 luftëtarë kurdë (VIDEO)

 • Publikohet videoja, ja si janë grabitur 2 thasët me para në bankë (VIDEO)

 • "Humor" në rrjetet sociale, Presidenti bjellorus i tërheq karrigen Putinit, i shpëton rrëzimit

 • Shpërthimi në farmaci, ja pamjet e atentatorit me biçikletë (VIDEO)

 • Finalja e Kupës së Afrikës, Mubarak Wakaso pëson ndërhyrje të ashpër në pjesët intime

 • Rama humor me një fermer demokrat: Ju erdhi mbështetja nga se prisnit, po ti vëlla rri djathtas, nuk kthehet burri me një përmbytje(VIDEO)

Pages