Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video Galeri

 • Gruaja që gërhet, shoqja i publikon videon në YouTube

 • Jo të gjithë e duan Ronaldon, një djalë e "ofendon" rëndë yllin portugez

 • Ronaldo këndon në 30-vjetorin e tij, portugezi zgjedh një këngë me ngjyrime të forta seksuale

 • Fier, i bllokuan rrugën Veliajt dhe Premçit, shoqërohen 4 persona (VIDEO)

 • Ferizajt, fshati Prelez kthehet në pishinë, i gjithi i mbuluar nga uji (VIDEO)

 • Kosovë, uji rrëmben automjetin e të moshuarit, ja si e shpëtojnë banorët (VIDEO)

 • Reshjet e shiut, ja si duket liqeni i Livoqit në Gjilan

 • Rinisin reshjet, rrugët e kryeqytetit zgjohen në ujë (VIDEO)

 • Ja penalltia më e shpejtë në historinë e Bundesligës

 • Isco turpëron Carvajal, shkaktohen të qeshura tek skuadra e Realit (VIDEO)

 • Shaqiri dhe Xhaka garë me gjuajtje në një emision të ZDF, ja kush tregohet më i saktë (VIDEO)

 • Tjetër skandal në QSUT, infermierja i merr 2 mijë lek pacientit (VIDEO)

 • Vlora nën ujë, evakuohen banorët në Novoselë (VIDEO)

 • Shpërthen Vjosa në Përmet, rrezikohen banorët (VIDEO)

 • 9-vjeçarja nga Kosova që mrekulloi Francën, mediat franceze: Ringjalli këngën klasike parisiene (VIDEO)

 • Rama në fb: Puna në QSUT vazhdon, ndryshime reale (VIDEO)

 • Ja pamjet e 19-vjeçarit që hyn në televizion, i kërcënoi me armë lodre për të ndërprerë programin

 • Holandë, të shtëna armësh në televizionin kombëtar, arrestohet autori (VIDEO)

 • Ora e Tokës lançon fushatën e vitit 2015 me thirrjen e personaliteteve botërore

 • Tallen serbët: Ja si e trukojnë ndeshjen shqiptarët (VIDEO)

Pages